Páči sa Vám čo robíme?

Bez Vás to nedokážeme.

Darujte nám 2%
z Vašich daní

 

Aj tento rok sa uchádzame o vaše 2%. Táto forma podpory je pre nás kľúčová. V minulosti sme vďaka vašim štedrým príspevkom zorganizovali nejeden hudobný workshop, ktorý – podľa slov našich účastníkov – “išiel priamo k podstate hudby”. Čomu sa momentálne venujeme? Pripravujeme online kurz ako náhradu našich 1-dňových workshopov, ktoré sa v danej situácii nemôžu uskutočniť. Zároveň stále veríme, že 5. letný hudobný workshop sa udeje. Náš tím sme obohatili o nové posily a organizačne rastieme. Pre mnohé kultúrne a vzdelávacie organizácie “na voľnej nohe” je toto obdobie nesmierne zložité, ale spolu s vami ho ustojíme. To, že svoju podporu pre Za hranice s hudbou zvážite, pre nás nesmierne veľa znamená a vopred vám ďakujeme.

„Workshop Za hranice s hudbou prináša to, čo nám na Slovensku už dlhodobo chýba – vzdelanie v oblasti populárnej hudby, hudobného manažmentu, vlastnej tvorby, či improvizácie. Podľa môjho názoru je to pre slovenskú hudobnú komunitu v súčasnosti jeden z najrelevantnejších vzdelávacích projektov s vysokým potenciálom.”

Katarína Máliková

2p_5a.png

Naše údaje

IČO: 51412781

Právna forma: občianske združenie

Názov: Za hranice s hudbou, o.z.

Ulica:  Kpt Nálepku 14

Číslo: 14

PSČ: 95801

Obec: Partizánske

Pozrite sa ako to na našich workshopoch vyzerá

Akým iným spôsobom nás môžte podporiť?

dobrovoľníctvom

Ak chcete priložiť ruku k dielu a pomôcť nám s organizáciou akcií alebo akýmkoľvek iným spôsobom

darom

Máte doma kvalitné reproduktory, ktoré už nepoužívate? Vlastníte priestory ideálne na hudobný workshop či koncert? Mohol by sa produkt vašej firmy zísť na hudobnom workshope (napr. notové papiere, tabuľa, občerstvenie, atď.)? Za každú pomoc budeme vďační a niečo spolu vymyslíme!

finančne

Prevodom na účet. Váš prípevok bude použitý na položku podľa Vášho výberu, alebo to môžete nechať na nás. Doterajšie príspevky sme použili na:

 

  • štipendiá pre talentovaných študentov z nízkopríjmových rodín

  • prenájom priestorov na workshopy

  • cestovné príspevky, ubytovanie a honoráre pre lektorov

  • propagácia akcií (plagáty, letáky, sociálne siete)

  • prenájom techniky a hudobných nástrojov

  • chod občianskeho združenia

SK61 8330 0000 0028 0139 6534