ZAKLADATEĽKY

Ester Wiesnerová

Pedagogička, hudobná skladateľka a speváčka. Vyučovala na vysokých školách v Indii a USA a viedla odborné workshopy v Číne, Juhoafrickej republike, Mexiku a i. Ester je absolventkou jazzového spevu a kompozície na Berklee College of Music v Bostone a študentkou kompozície na New England Conservatory. Ak práve nelieta pracovne po svete, tak si rada prečíta dennú tlač pri káve s napeneným mliekom.

Lenka Molčányiová

Multiinštrumentalistka, momentálne študuje jazzový saxofón v Prahe na VOŠ J. Ježka. Po rokoch štúdia zobcovej flauty na Konzervatóriu vo Florencii a v Lipsku sa konečne ocitá blízko Slovenska. Popri učení hudobných nástrojov, improvizácie a cudzích jazykov veľa koncertuje doma, najmä s kapelou Tibor Feledi Kairos Quintet. Práve dlhé cesty vlakom do Bratislavy rada využíva na čítanie a komponovanie.

Mária
Reháková

Flautistka, speváčka a skladateľka. Vyštudovala jazz na Guildhall School of Music v Londýne. Teraz tam pôsobí ako hudobník na voľnej nohe a túži priniesť svoje hudobné skúsenosti naspäť na Slovensko. Pravidelne koncertuje doma aj v zahraničí.

Od malička sa venovala dobrovoľníctvu, organizovala letné tábory a stretnutia mladých. Vo voľnom čase si rada zatancuje alebo prečíta slovenskú poéziu.

Teri
Froncová

Klaviristka, speváčka a manažérka. Vyštudovala klasický klavír a jazzovú špecializáciu spev na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave a popri tom stihla aj bakalára manažmentu na Univerzite Komenského. Momentálne učí hru na klavír, pravidelne spieva v rôznych zoskupeniach a svoje manažérske zručnosti ďalej rozvíja v Nexteria Leadership Academy. Ako jediná žijúca v Bratislave je našou pravou rukou na Slovensku.

náš tím sa neustále rozrastá o dobrovoľníkov

a pomocníkov v rôznych oblastiach

Máš záujem nám pomôcť?